Hakkımızda

ÇES Endüstri ve Teknik Hırdavat

ÇES Endüstri ve Teknik Hırdavat olarak Çerkezköy- Veliköy Sanayi bölgesinde hizmetimiz devam etmektedir. Sektöründe ilk tercih edilen olmak” düşüncesiyle satış odaklı değil müşteri odaklı çalışmak.

ÇES Endüstri ve Teknik Hırdavat olarak müşterilerimiz ile ürün arasında ara köprü olup, ürün alırken, isteklerini analiz ederek kendilerine en uygun ve ekonomik olanını sunmak, sadece ürün satışı değil sonrasında da oluşan problemlerin giderilmesini sağlayıp gelişim, değişim ve içinde bulunulan yeni şartlara uyum sağlayarak yola devam etmek.

Endüstriyel çözümler sunduğumuz firmalar arasında sizleri de görmekten onur duyarız.


Neden ÇES Teknik

Bilinenlerin dışında, beklenenin kat kat üzerine çıkarak çığır açan hizmetler ile tanışın.

Hırdavat sektöründe var olan ürün çeşitliliğini raflarına taşıyan ÇES Endüstri ve Teknik Hırdavat, ürünlerdeki kalite ve kullanılabilirlik ilkesini müşterilerine verdiği değer ile birleştirip sektörde söz sahibi olmaya devam ediyor.

Her çeşit rulman, cıvata, kayış, kasnak, kesici takım, ölçü aletleri, mastar, her türlü fabrika malzemeleri, boyalar, kaynak makine ve elektrot, Dewalt el aletleri, yağ ve keçeleri, iş elbiseleri ve güvenlik malzemeleri, zincir ve dişliler, matkap uçları, frezeler, kılavuzlar, tesisat malzemeleri, bakalit malzemeler, somun ve civatalar, yapıştırıcılar, silikonlar, kimyasal kartuş, iş elbiseleri ve kaynak malzemeleri, vb… ile istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırdır.

Fiyat uygunluğu ve dürüst hizmet anlayışını kendisine ilke edinmiş; birçok kamu, kurum ve kuruluşlara, özel sektör ile sanayimizin önde gelen firmalarına hizmet vermekteyiz. Ürünlerimizde ithal, yerli ve özel sipariş için üretilmiş ürünlerden oluşmaktadır.

Ürün seçiminde firmanın uluslararası kalite ve sertifikaları göz önüne bulundurularak, titizlikle yapılan incelemeler sonunda alım-satım işlemleri yapılmaktadır.

Kendi alanımızda sizlere en iyi ve en doğru hizmeti sunmaktır. Bu anlayış ile daima ürün kalitemizi ve yelpazemizi artırmaya devam ediyoruz. Satışta ve üretimde kullandığımız ürünleri seçerken daima Türk ve Dünya Standartlarına uygun olması şartını yerine getiriyoruz.

Her türlü görüş ve sorunlarınız için bizi aramanızı bekliyoruz.